MASH

Koncerty

26.11. - Mrákov (DO) - Premiéra v nové sestavě! Hosté: sk. ARTUR, Milan Ráž
03.12. - Lažiště (PT)
17.12. - Strakonice - sokolovna (ST) - fest.

KoncertyKoncerty

2011
26.11. - Mrákov (DO) - Premiéra v nové sestavě! Hosté: sk. ARTUR, Milan Ráž
03.12. - Lažiště (PT)
17.12. - Strakonice - sokolovna (ST) - fest.
22.12. - Plzeň - Alfa (PM) - s Kečupem
25.12. - Kvíčovice (DO) - vánoční

2012
11.02. - Klatovy - Střelnice (KT)
25.02. - Libákovice (PJ)
10.03. - Manětín (PS) + ARTUR
17.03. - Vřeskovice (KT) + ARTUR
31.03. - Plzeň - Buena Vista (PM) + Víla Análka
07.04. - Buková u H.Týna (DO) + COMPROMYSH
21.04. - Krašovice (PS) + ARTUR
12.05. - Horažďovice (KT) + AUŠUS
26.05. - Tlumačov (DO) + KOMUNÁL, ZVL.ŠKOLA a další (Sputnik Memory)
09.06. - Dvory (PT) - fotbalový turnaj + NARTTU
16.06. - Poděvousy (DO) - pouťová + TELEFON
30.06. - Bystřice nad Úhlavou (KT) + ARTUR
05.07. - Manětín (PS) + ARTUR (Rock for JK)
07.07. - Staňkov (DO) - hasičská soutěž - vstup ZDARMA
13.07. - Holýšov (DO) - festival "Pekelný ostrov"
21.07. - Chlumany (PT) + NARTTU
28.07. - Staňkov (DO) - pouťová
18.08. - Víteň (KT) - parket
01.09. - Kozolupy (PS)
28.09. - Třebnice (DO)
13.10. - Libákovice (PJ) + Brenda 5
19.10. - Holýšov (DO) - "U Nováků" + TELEFON
27.10. - Strážov (KT) + SWEET ZONE
02.11. - Plzeň (PM) - "Buena Vista Club" + Víla Análka
17.11. - Semněvice u H.Týna (DO)
01.12. - Mrákov (DO) + COMPROMYSH
20.12. - Plzeň (PM) + KEČUP
22.12. - Manětín (PS) + ARTUR
25.12. - Vřeskovice (KT) - Vánoční + CHAI

2013
16.02. - Klatovy (KT) - "U košile" + MAELSTROM
09.03. - Libákovice (PJ) + BRENDA 5
30.03. - Chlum u Vlčtejna (PJ) + BRENDA 5
31.03. - Kvíčovice (DO) + CHAI
12.04. - Plzeň (PM) - Buena Vista club + VÍLA ANÁLKA
20.04. - Dolany (KT) + CHAI
27.04. - Tachov (TC) + ŠKWOR
07.05. - Mirošov (RO) + ARTUR
08.06. - Dvory (PT) + SWEET ZONE
15.06. - Poděvousy (DO) - krytý parket + CHAI
29.06. - Bystřice nad Úhlavou (KT)
05.07. - Manětín (PS) - "Rock for JK"
20.07. - Tachov (TC) - festival "Tarock"
10.08. - Domažlice (DO) - CHODROCKFEST (17:45-19:05 hod.)
17.08. - Újezd u Cerhovic (BE) - festival
24.08. - Kozoplupy (PS) + ARTUR
31.08. - Slavíkovice (KT) + CHAI !!! Vstup ZDARMA !!!
07.09. - Srby (DO) + ŠKWOR
28.09. - Klatovy (KT) - "U Košile" + COMPROMYSH
04.10. - Srbice (DO) + BRUFEN
12.10. - Vimperk (PT) + NARTTU
02.11. - Staňkov (DO) + ZVLÁŠŃÝ ŠKOLA
30.11. - Plzeň - Buena Vista Club (PM) + VÍLA ANÁLKA
25.12. - Kvíčovice (DO) + NARTTU
31.12. - Lažiště (PT) - "SILVESTR 2013" + Na Plech

2014
18.01. - Bělá nad Radbuzou (DO) + RADIATOR
15.02. - Klatovy (KT) - "Košile" + NARTTU
22.03. - Seč u Blovic (PJ) + RADIATOR
05.04. - Plzeň (PM) "Buena Vista club" + VÍLA ANÁLKA
19.04. - Staňkov (DO) + ZVLÁŠŃÝ ŠKOLA
03.05. - Dlažov (KT) + NARTTU
31.05. - Vrhaveč (KT) - krytý parket + CHAI
14.06. - Poděvousy (DO) - krytý parket KŘEST VIDEOKLIPU + MAWSON
14.06. - Nýrsko (KT) - Festival pod sjezdovkou cca17-18 hod.
21.06. - Dvory u Lažiště (PT) KŘEST VIDEOKLIPU + NA PLECH, NARTTU
28.06. - Bystřice nad Úhlavou (KT) KŘEST VIDEOKLIPU + CHAI
05.07. - Manětín (PS) - fest. "Rock for JK"
11.07. - Holýšov (DO) - fest."Pekelný ostrov" 11./12. 7.
19.07. - Chlumany (PT) - "Truckfest"
25.07. - Staňkov (DO)
02.08. - Plasy (PS) - "Čech Rock Plasy"
16.08. - Víteň (KT) + ARTUR - kompletně zastřešeno!
23.08. - Ptenín (PJ) + CHAI - kompletně zastřešeno!
30.08. - Nýrsko (KT) - sjezdovka + NARTTU "Slavnosti PIVA"
20.09. - Bělá nad Radbuzou (DO)
25.10. - Vimperk (PT) + NARTTU
08.11. - Husinec (PT) + NARTTU
15.11. - Plzeň (PM) - Buena Vista Club + VÍLA ANÁLKA
21.11. - Plzeň (PM) - hala Lokomotivy "Narozeniny ROCK Rádia"
29.11. - Domažlice (DO) - club "Death magnetic" + RADIATOR
25.12. - Dlažov (KT) - Vánoční + CHAI

2015
31.01. - Letiny (PJ) - pivovar + CHAI
14.02. - Klatovy (KT) - Košile + Maelstrőm
28.03. - Staňkov (DO) - křest nového CD! + ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA (kmotr: Pavel Horváth)
04.04. - Husinec (PT) - křest nového CD! + NARTTU (kmotr: Kamil Dráb - Rock Rádio)
11.04. - Dlažov (KT) + ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA "dvojkoncert"
25.04. - Plzeň (PM) - Buena Vista club + VÍLA ANÁLKA
09.05. - Blovice PJ) + KEKS
30.05. - Toužim (KV) - hosté na křestu CD skupiny MAWSON
05.06. - Makov (KT) + HARLEJ
06.06. - Lažiště (PT) + Narttu - kompletně zastřešeno
13.06. - Bystřice nad Úhlavou (KT)
13.06. - Stod (PJ) - fest "Šestý den"
20.06. - Poděvousy (DO) + Chai - kompletně zastřešeno
26.06. - Přeštěnice (PI) - Musicfest 2015 (http://www.prestenice.cz/)
04.07. - Husinec (PT) - fest
05.07. - Toužim (KV)
11.07. - Holýšov (DO) - fest PEKELNÝ OSTROV (http://www.pekelnyostrov.cz/)
18.07. - večer - Chlumany (PT) - Truckfest
18.07. - odpoledne - Brod nad Tichou (TC)
15.08. - Víteň (KT) - kompletně zastřešeno
22.08. - Trnová (PS)
29.08. - Kozolupy (PS) - fest
05.09. - Mash a Traktor - Tlumačov amfiteátr (21:00)
26.09. - Staňkov (DO) + Doga
10.10. - Husinec (PT) + Tlustá Berta + Narttu
07.11. - Letiny (PJ) - pivovar + Chai
21.11. - Borovno (PJ)
28.11. - Plzeň (PM) - Buena Vista Club + Víla Análka
25.12. - Dlažov (KT) - Vánoční

2016
16.01. - Klatovy - Košile (KT)
20.02. - Kvíčovice (DO)
12.03. - Plzeň MC Kalikovák (PM)
19.03. - Janovice (KT)
27.03. - Drahonice (ST)
09.04. - Plzeň Buena Vista (PM)
16.04. - Husinec (PT)
07.05. - Karlovy Vary RC Irská (KV)
14.05. - Bušovice (RO)
28.05. - Kozolupy (PS)
04.06. - Lažiště (PT)
11.06. - Bystřice (KT)
18.06. - Poděvousy (DO)
25.06. - Klatovy Prolov Cup (KT)
05.07. - Plzeň Pivovar Groll (PM)
16.07. - Chlumany (PT)
23.07. - Březina fest (RO)
23.07. - Obora u Kaznějova (PS)
13.08. - Víteň (KT)
20.08. - Plzeň - Olympijský park 2016 (PM)
27.08. - Makov (KT)
01.10. - Písek (PI)
08.10. - Tachov (TC)
15.10. - Mirošov (RO)
22.10. - Husinec (PT)
05.11. - Letiny (PJ)
25.11. - Plzeň - Buena Vista (PM)
26.11. - Mrákov (DO)
02.12. - Přeštice - ZRUŠENO
25.12. - Dlažov (KT)

2017
04.02. - Klatovy KT
18.03. - Janovice KT
25.03. - Plzeň-Buena Vista + Totální nasazení (dvojkoncert)
14.04. - Přestice PJ
15.04. - Vimperk PT
03.06. - Lažiště PT
10.06. - Drnholec u Mikulova
17.06. - Poděvousy DO
12.08. - Vlčtejn Prasofest
19.08. - Příbram fest - Benzínovej Dejchánek
26.08. - Kozolupy fest
26.08. - Makov
23.09. - Košťálov u Semil fest

2018
02.03. - Přeštice
14.04. - Plzeň - Buena Vista
05.05. - Předslav u Klatov
26.05. - Drnholec u Mikulova
09.06. - Dvorec u Nepomuka
16.06. - Poděvousy
23.06. - Klatovy - Lázně
30.06. - Vlčtejn
11.08. - Víteň
18.08. - Přeštice
25.08. - Čejkovice u Znojma